O nas

Nasze biuro istnieje na rynku turystycznym od 1993 roku i jest wpisane do rejestru organizatorów turystyki pod numerem 848.

Zajmujemy się organizowaniem różnych form wypoczynku i turystyki, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również zakładowych grup pracowniczych i środowisk lokalnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wycieczek: /szkolnych i zakładowych/, oraz innego wypoczynku w kraju i za granicą, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Klienta.

Turystyka szkolna  –  m.in. nasze propozycje adresujemy do dzieci i młodzieży. Organizujemy wycieczki 1, 2, 3 dniowe, kolonie, obozy młodzieżowe,  zielone i białe szkoły w kraju i za granicą. Z powodzeniem realizujemy wycieczki zarówno o tematyce ogólnej nastawione głownie na wypoczynek i integracje, jak również wycieczki językowe czy wyjazdy specjalistyczne o tematyce wynikającej z profilu klasy oraz zainteresowań uczestników.

Grupy zakładowe – szczególnie polecamy Państwu wyjazdy 2, 3 lub 4 dniowe w ciekawe miejsca w kraju, jak również wycieczki do stolic europejskich np.: Praga, Budapeszt, Wiedeń, Berlin, Wilno.

Dużą popularnością cieszą się także kilkudniowe wycieczki np. do Włoch czy Chorwacji.

Działając jak biuro turystyczne zapewniamy kompleksową organizację naszych imprez  /pełną bazę noclegowo-wyżywieniową, obsługę pilota-przewodnika, transport, bilety wstępów, zestawy słuchawkowe, a także obsługę muzyczną na wieczorkach integracyjnych/.

Program i ceny każdorazowo uzgadniamy z Klientem.

Ponadto, jesteśmy współorganizatorami różnego typu wyjazdów kulturalnych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjno-plenerowych, weekendów, jak również wyjazdów o charakterze pielgrzymkowo- turystycznym, itp.

Posiadamy własny tabor autokarowy (z licencją na zagranicę), wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie w turystyce.

Legitymujemy się wydanym przez Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach Zezwoleniem Nr 848 na prowadzenie działalności w zakresie organizowania imprez turystycznych oraz polisą “AXA” OC klientów.

Posiadamy autokary na 57, 59 czy 61 osób, jak również mniejsze pojazdy na 19 osób. Każdy z autokarów wyposażony jest w toaletę, DVD, klimatyzację i wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do korzystania z usług naszego Biura. Zapewniamy profesjonalną obsługę i elastyczność w przygotowaniu ofert, gwarantujemy rozsądne ceny i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.